Haber Detayı
03 Aralık 2013 - Salı 17:34 Bu haber 1218 kez okundu
 
YEMİNİNİ BOZDU !
KUZEY’İN OĞLU VOLKAN KONAK HAYRANLARINI KIRAMADI CUMARTESİ’DEN İTİBAREN HER HAFTA ‘SAHNE İSTANBUL’DA
- Haberi
YEMİNİNİ BOZDU !

 

 

 

İstanbul’da uzun seredir düzenli olarak sahneye çıkmayan Volkan Konak hayranlarının ısrarına dayanamadı ve sahne orucuna son verdi. 

 

‘Kuzey’in Oğlu’ Volkan Konak bu Cumartesi gecesi ve her hafta sonu, ‘Sahne İstanbul’da hayranlarıyla bir araya gelecek, onlar için en güzel şarkılarını söyleyecek.

 

Avrupa’nın en iyi gece kulübü olarak değerlendirilen ve BVS Group tarafından iki ay önce Etiler’de açılan ‘Sahne İstanbul’da 7 Aralık Cumartesi’den itibaren her hafta ‘Kuzey’in Oğlu’ Volkan Konak program yapacak.

 

Samimi, cana yakın tavrıyla konserlerinde, programlarında izleyenlerin sevgisini kazanan ünlü sanatçı uzun zamandır hiçbir mekanda program yapmıyordu.

 

Bazen duygusal ve hüzünlü şarkılarıyla insanları hüzünlendirip, bazen de fıkraları ve hayat hikâyeleriyle izleyenleri kahkahalara sürükleyen sanatçı, sahne performansıyla oldukça beğeni topluyor.

 

Toplamda 10 albüme imza atan Konak, 2003 yılında çıkardığı Maranda isimli albümünde sözlerini ablası Nuran Bahçekapılı'nın yazdığı Cerrahpaşa adlı eserini babası için bestelemişti. Bu şarkı Konak’ın en sevilen parçalarının başında geliyor.

 

Yıllardır Karadeniz Bölgesindeki kanser vakalarının artışına dikkat çekmek için uğraşan Volkan Konak, bölgeye "Kanser Araştırma Hastanesi" kurulması için de mücadele ediyor.

 

Kuzey’in oğlu olarak adlandırılan Volkan Konak; Nazım Hikmet, Sunay Akın gibi değerli şairlerin eserlerini de besteleyen bir halk ozanı aynı zamanda. Şarkılarına etnik motifler katarak örneği olmayan kendine özgü bir tarz yaratan ünlü sanatçı 7 Aralık’tan itibaren her Cumartesi ‘Sahne İstanbul’da sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KUZEY’İN, OĞLU, VOLKAN, KONAK, HAYRANLARINI, KIRAMADI CUMARTESİ’DEN, İTİBAREN,
Yorumlar
Haber Yazılımı