Haber Detayı
09 Aralık 2013 - Pazartesi 12:16 Bu haber 1980 kez okundu
 
VOLKAN KONAK ‘SAHNE İSTANBUL’DA PROGRAM YAPTI
ÖNLERDE OTURAN ERKEK MÜŞTERİLER RAHATSIZ OLMASIN, HİÇBİR KADINLA GÖZ GÖZE GELMİYORUM. ARKANIZA YASLANIN RAHAT RAHAT OTURUN. BANKADA İŞLEM HATASI OLUR BİZDE OLMAZ. BU GECE MÜZİKLE SEVİŞECEĞİZ! BEN KARADENİZ’LİYİM, BURNUM BARDAĞIN İÇİNE GİRMİYOR ZEKİ MÜREN’DEN BİLE OKUYACAĞIM BU GECE… KARADENİZ TÜRKÜSÜNÜN YARISINI TÜRKÇE, YARISINI İNGİLİZCE OKUDU! VOLKAN KONAK’IN TÜRKAN ŞORAY HAYRANLIĞI
Magazin Haberi
VOLKAN KONAK ‘SAHNE İSTANBUL’DA PROGRAM YAPTI

İstanbul’da uzun seredir sahneye çıkmayan Volkan Konak hayranlarının ısrarına dayanamadı ve sahne orucuna son verdi.

 

Avrupa’nın en iyi gece kulübü olarak değerlendirilen ve BVS Group tarafından iki ay önce Etiler’de açılan ‘Sahne İstanbul’da önceki gece adeta Volkan Konak fırtınası esti. 650 kişilik mekanda 700’ün üzerinde konuk ağırlanırken, Volkan Konak sahnede adeta gürledi.

 

Şarkı aralarında seyircileriyle sohbet eden, kimi zaman onları güldüren, kimi zaman ise okuduğu şiirlerle hüzünlendiren Volkan Konak sahneye çıktıktan sonra; “Mekan yeni, ama sizler vefalısınız. Evvela mekanı gösterdiler bana, ben çok beğendim. O yüzden bende burada sahne aldım. Bu gece maddi manevi emek vererek buraya geldiniz. Oysaki hiçbir zorunluluğunuz yoktu. Bu gece hepiniz benim evimin salonunda oturur gibi rahat olun. Hepiniz benim misafirimsiniz. Bu gece ayağınıza terlik verircesine, ‘Volkan sus şarkı söyle’ dercesine… Hepinize geldiğiniz için çok teşekkür ederim” dedi.

 

Şarkılarına hızlı bir şekilde devam eden Konak; “Önlerde oturan erkek müşteriler rahatsız olmasın, hiçbir kadınla göz göze gelmiyorum. Arkanıza yaslanın rahat rahat oturun. Bankada işlem hatası olur bizde olmaz. Bu gece müzikle sevişeceğiz” diye konuştu.

 

Ayrıca Konak; “Aşk ciddi bir iştir. Aşk da sizin gibi ciddi bir duygudur. Aşklar, sevdalar, evlilikler ağaca benzer, o ağaçlar gibi yemyeşildir” dedi.

 

Sahnede sürekli seyircilerle diyalog halinde olan ünlü sanatçı; “Bizde her tür müzik var. Rock var, hicaz var, Karadeniz var. Zeki Müren’den bile okuyacağım bu gece…” şeklinde konuştu.

 

Sahneye şampanyalar gönderilmeye başlanılmasının ardından; “Yahu bardağı dikiyorum dikiyorum burnum içine girmiyor. Ben Karadenizliyim. Bizim için özel bardak yaptılar. Onunla getirin bana” diyerek herkesi kahkahaya boğdu.

 

Gecenin ilerleyen saatlerine doğru, ‘Ben seni sevdiğimi’ isimli Karadeniz türküsünün yarısını Türkçe olarak seslendiren ünlü sanatçı, diğer yarısını da İngilizce olarak okudu. Şarkının ortasında; ‘Etiler’deyiz ya..’ diyen Volkan Konak alkışa boğuldu.

 

Türkan Şoray’ın bir fotoğrafı barkovizyonda gösterildiği sırada; ‘Şu bakışlar sevilmez mi be? Allah’a şükür ki hala yaşıyor’ diyerek ‘Sigaramın Dumanına Sarsam’ şarkısına girdi.

 

Sahne İstanbul’da 13 Aralık Cuma akşamı Zerrin Özer, 14 Aralık Çarşamba akşamı ise Fatih Ürek program yapacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , ÖNLERDE, OTURAN, ERKEK, MÜŞTERİLER, RAHATSIZ, OLMASIN, HİÇBİR, KADINLA, GÖZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı