Haber Detayı
31 Ekim 2015 - Cumartesi 23:47 Bu haber 3012 kez okundu
 
Ünlü Playboy Makinesi Sarışın Güzelini Kaybetti
Ünlü Playboy Makinesi Sarışın Güzelini Kaybetti Avustralyalı 'playboy makinesi' Travers Beynon'un yanında köpek gibi gezdirdiği sarışın güzel, Travers Beynon'u terk etti.
Magazin Haberi
Ünlü Playboy Makinesi Sarışın Güzelini Kaybetti

 

Instagram fenomeni playboy makinesi Travers Beynon'un fotoğrafta köpek gibi gezdirirken görüntülenen kadın, Travers Beynon'u terk etti.

EŞİ YÜZLERCE KADINLA PAYLAŞIYOR

Kendisine "Şeker adam" lakabını takan Avustralyalı tütün kralı Travers Beynon karısıyla birlikte evlerinde sürekli çıplak dolaşan kadınlarla birlikte oldukça sıradışı bir hayat sürüyor. Evlerinde büyük seks partileri veren tütün kralıyla eşi partilerde bikini modellerini ağırlıyor. Travers Beynon aslında Taesha Beynon ile evli olsa da genç kadın kocasını yüzlerce kadınla paylaşıyor.

3.7 MİLYONDOLARLIK MALİKANE

Hatta Taesha Beynon'ın en yakın arkadaşı yataklarından eksik olmayan sarışın bir model. Geceyi genellikle birlikte geçiriyorlar. 3.7 milyon dolarlık malikanede 2 küçük kız çocuklarıyla yaşayan sıradışı çiftin vazgeçilmezleri lüks arabalar... Ancak evde sürekli çıplak gezinen modeller olduğunu ve seks partlerinin verildiğini anlatan büyükanne ve büyükbaba bu ortamdan oldukça rahatsız. Çocukların böyle bir evde büyümesinin çok yanlış olduğunu anlatan Graham ve Evon Appleby evde verilen son çılgın partide kızları ve torunlarına ulaşamadıklarını belirtiyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ünlü, Playboy, Makinesi, Sarışın, Güzelini, KaybettiAvustralyalı, playboy, m
Yorumlar
Haber Yazılımı