Haber Detayı
10 Aralık 2013 - Salı 11:07 Bu haber 1215 kez okundu
 
Tatlıses'in Yuvasını Asistanı Damla Buket Çakıcı mı yıktı?
İbrahim Tatlıses'in silahlı saldırıda yanında olan asistanı Damla Buket Çakıcı evliliğinin bitmesinin nedeni olarak gösteriliyor.
Magazin Haberi
Tatlıses'in Yuvasını Asistanı Damla Buket Çakıcı mı yıktı?

İbrahim Tatlıses, iki yıl önce evlendiği Ayşegül Yıldız'la geçen hafta Küçükçekmece 3'üncü Aile Ceza Mahkemesi'nde tek celsede boşanmıştı. Çift, anlaşmalı olarak boşandıklarını ve ihanetin söz konusu olmadığını söylemişti.

Ancak geçen günlerde Oya Aydoğan'ın Tatlıses'in evlenmeden önce hayatında olan bir kadını unutamadığı ve Yıldız'ın evliyken onları  Anadolu yakasındaki evde yakaladığı açıklamaları kafaları karıştırdı.

AYNI EVDE YAKALADI

Milliet'in haberine göre; Oya Aydoğan'ın adını söylemekten kaçındığı bu kadının Tatlıses'in, iki yıl önce Maslak'ta silahlı saldırıya uğradığı sırada yanında olan ve yaralanan Damla Buket Çakıcı olduğu konuşuluyor. İddialara göre Tatlıses'in birlikteliğini Ayşegül Yıldız öğrenmişti. İkisini aynı evde yakalayan Yıldız, bu olayın hemen ardından boşanmak istediğini söyledi.

ÇAKICI'NIN İŞİNE SON VERDİRMİŞTİ

Yıldız'ın Tatlıses'ten nikâh öncesi tek  bir isteği vardı, Damla Buket Çakıcı'yı işten çıkarması. Bunun üzerine şarkıcı yıllardır yanında çalışan asistanının işine son vermişti. Çakıcı'nın evlilik haberini alınca fenalaştığı basına yansımıştı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İbrahim, Tatlısesin, silahlı, saldırıda, yanında, olan, asistanı, Damla, Buket,
Yorumlar
Haber Yazılımı