İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Evlilik Sorusu Kaçırttı
Evlilik Sorusu Kaçırttı
Son Lolita
Son Lolita
Haber Detayı
06 Ocak 2014 - Pazartesi 14:34 Bu haber 1717 kez okundu
 
SİBEL CAN: “OTURMAYIN ALLAH AŞKINA, HAREKET BEREKETTİR”
“Sibel Hanım’ın sahnesini paylaşmak onurdur” diyen Metin Şentürk, rahmetli Müslüm Gürses’in meşhur ettiği ‘Konuşsana Bir tanem’ isimli şarkıyı Sibel Can ile birlikte söyledi.
Magazin Haberi
SİBEL CAN: “OTURMAYIN ALLAH AŞKINA, HAREKET BEREKETTİR”

Türkiye’nin en nezih eğlence mekanı ve tek gazinosu Günay Restaurant’ta yılın ilk programını Sibel Can gerçekleştirdi.

Sanatçı yılbaşından sadece üç gün sonra program yapmasına rağmen mekanı bir kez daha tıklım tıklım doldurmayı başardı.

 

Günay’da Sibel Can’ı izleyenler arasında Necati Demirkol, Nuran Çıtak, Metin Şentürk, Avi Penso, Serdar Koç gibi cemiyetin seçkin isimleri de vardı.

 

Sanatçının sahneye çıkarken giydiği yeşil renk sahne elbisesi, omuzlarına attığı, şarkı söylerken uçuşan ipek şalıyla çok şık duruyordu. Sibel Can programının ikinci bölümünü ise kırmızı renkli bir başka kostümle gerçekleştirdi.

 

Ünlü sanatçı sahneye yeni albümünden ‘Kış Masalı’ isimli şarkıyı okuyarak çıktı. Bu şarkıyı ilk kez Bülent Ersoy’un yılbaşı çekimlerinde söylediğini hatırlatan Can, şarkıyı bitirdikten sonra, “Size de albüm çıkmadan dinlemek yakışırdı” dedi ve sordu “Sevdiniz mi?” Yoğun alkış üzerine sanatçı ‘Kış Masalı’nı ikinci kez okudu. Sibel Can, yeni albümünün çok yakında çıkacağını da söyledi.

 

Ünlü sanatçı, şarkılarının hızlı ritimlerine kıvrak danslarıyla eşlik etti. Konukların hemen her şarkıyı kendisiyle birlikte söylemesi ve hareketli şarkılarda kalkıp oynamaları Sibel Can’ı çok keyiflendirdi. Ve şöyle konuştu:

 

“OTURMAYIN, HAREKET BEREKETTİR”

 

“Bu ne müthiş bir koro. Bana eşlik ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Sanki yeni yılı yeniden kutluyoruz. Haydi devam edelim harekete, bereket gelsin. Oturmayın Allah aşkına haydi... Hareket berekettir.”

 

Sibel Can programının ikinci bölümünde, konukları arasında çok değerli bir sanatçı arkadaşının bulunduğunu belirterek, Metin Şentürk’ün adını anons etti ve “Dur ben senin yanına geliyorum” diyerek sanatçının masasına gidip, yanına oturdu. Sibel Can’dan mikrofonu alan Metin Şentürk sanatçıya hitaben, “Bu kızcağız gün geçtikçe daha mı güzelleşiyor, bana mı öyle geliyor?” deyince hem Sibel Can hem konuklar kahkahalarla güldü.

 

“Sibel Hanım’ın sahnesini paylaşmak onurdur” diyen Metin Şentürk, rahmetli Müslüm Gürses’in meşhur ettiği ‘Konuşsana Bir tanem’ isimli şarkıyı Sibel Can ile birlikte söyledi.

 

Ardından iki ünlü bu kez ‘Doymadım’ isimli şarkıda düet yaptılar.

 

Sibel Can yoğun talep üzerine 11 Aralık Cumartesi bir kere daha hayranlarıyla buluşacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Sibel, Hanım’ın, sahnesini, paylaşmak, onurdur”, diyen, Metin, Şentürk, rahmetl
Yorumlar
Haber Yazılımı