Haber Detayı
21 Ekim 2015 - Çarşamba 10:37 Bu haber 4482 kez okundu
 
PENTİ’NİN İÇİNDEN ATİYE GELDİ…
Penti’nin güçlü kadınlarının bayrağını ve temsilciliğini bu yıl ünlü sanatçı Atiye devraldı.
Magazin Haberi
PENTİ’NİN İÇİNDEN ATİYE GELDİ…

Kadını anlayan değil, kadın gibi düşünen markanın bu yılki ünlü yüzü Atiye oldu. Geçtiğimiz sene Hadise’yle yaptığı Star sensin kampanyasıyla da kadının kendisini bir star gibi hissetmesini, hayallerinin peşinden koşmasını dileyen Penti, ayakları üzerinde duran, özgüveni tam kadının temsilcisi olmaya devam ediyor.

 

Kadının gücünü bu yıl Tap Dance ile vurgulayan Penti’nin reklam filminde Atiye ve 12 dansçı etkileyici bir dansla karşımıza çıkıyor. Atiye, reklam filmi için Volga Tamöz, Emel Güntaş ve Oğuzhan Akay tarafından hazırlanan #içimdengeldi single’ı ile dans, müzik ve modayı birleştiriyor. Bu yıl, bütün Penti kadınları içlerinden geldiği gibi yaşıyor.


Movida reklam ajansının hazırladığı kampanyanın çekim hazırlıkları haftalar önce başladı. Çeşitli ekiplerin bir araya gelmesiyle yaklaşık 150 kişilik bir yapım ekibi oluştu. Dansçılar ve Atiye, Rus koreograf Yuri Mezokh eşliğinde 5 gün süren provalarla çekime hazırlandılar.

 

Beykoz Kundura ve Deri Fabrikası’nın farklı mekanlarında 3 ayrı dekorda çekilen filmin yapımcılığını İnterfilm İstanbul üstlendi. Filmin yönetmenliğini ünlü reklam yönetmeni ve şarkıcı Metin Arolat, müziğini ise ünlülerin bestecisi ve düzenlemecisi Volga Tamöz yaptı.    Dansçılar: Su Gizem Akalan, Nilüfer Sert, İpek Başar, H. Sibel Aytan, Deniz Irkdaş, Begüm Alparslan, Melis Evirgen, Hülya Yılmaz, Senem Yelkenci, Hürrem Çıkıkçıoğlu, Görkem Öden, Çisil Sıkı

Kaynak: Editör:
Etiketler: Penti’nin, güçlü, kadınlarının, bayrağını, temsilciliğini, yıl, ünlü,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
PENTİ’NİN İÇİNDEN ATİYE GELDİ…
PENTİ’NİN İÇİNDEN ATİYE GELDİ…
Yorumlar
Haber Yazılımı