Haber Detayı
18 Aralık 2013 - Çarşamba 19:53 Bu haber 779 kez okundu
 
Oğlunun Gözaltına Alındığını Televizyondan Öğrendi
Hükümet sözcüsü Bülent Arınç, "İçişleri Bakanı Muammer Güler, oğlunun yolsuzluk operasyonunda gözaltına alındığını televizyondan öğrendi." dedi.
Güncel Haberi
Oğlunun Gözaltına Alındığını Televizyondan Öğrendi

Türkiye'yi sarsan yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti kurmayları parti genel merkezinde programda olmayan bir toplantı yaptı.

Toplantı sonrası Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, operasyona dair önemli açıklamalarda bulundu. Operasyondan ne emniyetin ne de hükümetin haberinin olmadığını vurgulayan Arınç, İçişleri Bakanı Muammer Güler'in oğlunun gözaltına alındığını da televizyondan öğrendiğini belirtti.

"BU İŞLERİ YAPANLAR ÜSTÜNE BİLGİ VERMEK ZORUNDA"

Arınç şöyle konuştu: "Bu işi yapanlar diyelim ki emniyetteki şube müdürleridir, şube müdürlerinin bir üstüne bilgi vermesi zorunludur. Şube müdürünün operasyondan müdürleri habersizdir, haber verselerdi önlem alınırlardı diyorlar. Görev ifa edilecek. İsimleri gizli tutabilirsiniz.

İÇİŞLERİ BAKANI OĞLUNUN GÖZALTINA ALINDIĞINI TELEVİZYONDAN ÖĞRENDİ

Bir İçişleri Bakanı'nın oğlunun gözaltına alındığını televizyondan öğrenmesi kadar acı bir şey olabilir mi? Bazıları hakkında görevleri kötüye kullanması nedeniyle soruşturma açılmıştır ve görev yerleri değiştirilmiştir."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hükümet, sözcüsü, Bülent, Arınç, "İçişleri, Bakanı, Muammer, Güler, oğlunun, yol
Yorumlar
Haber Yazılımı