Haber Detayı
30 Ekim 2013 - Çarşamba 11:10 Bu haber 648 kez okundu
 
Nejat İşler'in Hastalığı İlerledi
Nejat İşler, ''Behzat Ç. Ankara Yanıyor'' filminin galasına gelemeyince, yakınları ünlü oyuncunun sağlığının iyice bozulduğunu öne sürdü.
Magazin Haberi
Nejat İşler'in Hastalığı İlerledi

Merakla beklenen "Behzat Ç. Ankara Yanıyor" filminin galası, önceki akşam Maslak TİM'de yapıldı. Tüm oyuncuların hazır bulunduğu galada gözler, Nejat İşler'i aradı 

'EŞEK KADAR ADAM' 

İşler'in neden galaya gelmediğine rol arkadaşı Erdal Beşikçioğlu şöyle yorum yaptı: "Nejat'la çalışmak, onunla aynı soluğu alıp vermek kadar güzel bir şey yok. Nejat, gelmiş ya da gelmemiş sorun değil. Kendini iyi hisseder gelir, hissetmez gelmez. Tabir-i caizse; eşek kadar adam. Zorlamaya gerek yok ." 

TEDAVİYİ REDDEDİYOR 

Nejat İşler'in yakınları ise başarılı oyuncunun sağlığının iyice bozulduğunu öne sürdü. Karaciğerinin iflas ettiği ve bu nedenle vücudunda yaralar çıktığı konuşulan İşler; iddialara göre tedavi olmayı reddedip alkol almayı sürdürünce Bodrum'dan başka bir yere gidemez hale geldi 

*Yakınlarının tedavi önerisini reddettiği konuşulan Nejat İşler, iddiaya göre birkaç gün önce Bodrum'da yine aşırı alkol alırken görüldü. İşler'in bu hali, çevredekileri oldukça üzdü. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nejat, İşler, Behzat, Ç, Ankara, Yanıyor, filminin, galasına, gelemeyince, yakın
Yorumlar
Haber Yazılımı