Haber Detayı
30 Ekim 2013 - Çarşamba 15:02 Bu haber 969 kez okundu
 
İbrahim Tatlıses: bedel ödemeye hazırım
Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, Magazin Gazetecileri Ödülleri'nde ''Ahmet Kaya'ya yapılan saldırıya müdahale etmedi'' iddialarına sert çıktı.
Magazin Haberi
İbrahim Tatlıses: bedel ödemeye hazırım

12 Şubat 1999 yılında yapılan Magazin Gazetecileri Derneği gecesinde Ahmet Kaya'ya çatallı saldırı yapılmıştı. Twitter'daki takipçileri, İbrahim Tatlıses'in de ödül aldığı gecede ünlü türkücünün orada olmasına rağmen olaylara müdahalede bulanmamasına tepki verdi. Bunu duyan Tatlıses, Twitter sayfasında resmen ateş püskürdü. 


İşte o yazı; 

İbrahim Tatlıses Twitter sayfasına, 'Ne zaman ki Ahmet Kaya ile alakalı bir şey yazsam bazı artistler 'sen de oradaydın' diyor. Ben orada değildim. Orada olsam çatal atar mıyım, salak mısınız? Evet ben de o gece ödül aldım, almaz olaydım. Saat 11'de Taksim'deki Maksim Gazinosu'nda sahneden indim. Oraya gittim. Orada öğrendim beyefendiler. Her seferinde ben anlatmaktan bıktım, sizler beni yormaktan bıkmadınız 

''HANGİ ŞEREFSİZ...?'' 

Hangi şerefsiz beni orada görmüşse ben hazırım bedel ödemeye, ya siz? Vallahi yoruldum, billahi yoruldum. Merak etmeyin Ahmet'imi sizden daha çok severdim. Gerçi niye anlatıyorsam... Gülten kardeşim kimdir bilir 

''ARŞİVİ AÇIN'' 

Arşivi karıştırın. Olayın olduğu gün Taksim'deki Maksim Gazinosu'nda İbrahim Tatlıses programda mı, değil mi? Teknoloji önünüzde bakın bulun' notunu düştü.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Ünlü, türkücü, İbrahim, Tatlıses, Magazin, Gazetecileri, Ödüllerinde, Ahmet, Kay
Yorumlar
Haber Yazılımı