Haber Detayı
19 Ekim 2015 - Pazartesi 06:46 Bu haber 1849 kez okundu
 
Harika Avcı: Kendimi Bilerek Vurdum
Bir süre önce omzundan vurularak hastaneye kaldırılan Harika Avcı, "Kendimi bilerek vurdum. Bu yaşadıklarıma karşı bir protestoydu aslında. " dedi
Magazin Haberi
Harika Avcı: Kendimi Bilerek Vurdum

2 kez boşanma davası açtığı ve halen ayrı yaşadığı eşi İbrahim Öztürk'ten şiddet gördüğünü ileri süren Avcı bir süre önce omzundan vurularak hastaneye kaldırılmış ve kaza olduğunu söylemişti. Harika Avcı, bu kez vurulmasıyla ilgili "Kendimi bilerek vurdum. Bu yaşadıklarıma karşı bir protestoydu aslında. " açıklamasında bulundu.

"ANİDEN KARAR VERDİM VE KENDİMİ VURDUM"

Olayın nasıl gerçekleştiğini Hürriyet'ten Hakan Gence'ye verdiği röportajda açıklayan Harika Avcı "İbrahim'in silahlarını avukata teslim etmek istedim. Ama almadı. Sabaha karşı sinirlerim zaten bozuktu. Odama gittim. Yatağın kıyısına oturdum. Silah sol elimdeydi ve yere düştü. Aniden karar verdim. Ve kendimi vurdum." dedi.

OTEL ODASINDA VURULMUŞ HALDE BULUNMUŞTU

Oyuncu Harika Avcı, geçtiğimiz aylarda kaldığı otel odasında tabancayla vurulmuş halde bulunmuştu. Biri göğsünden, diğeri koltuk altından 2 kurşun yarası olan Avcı, tedavi altına alınmıştı. Olayda kullanılan silah ise Avcı'nın 'şiddet nedeniyle' 2 kez boşanma davası açtığı ve halen ayrı yaşadığı eşine ait çıkmıştı.

Kaynak: Hürriyet

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bir, süre, önce, omzundan, vurularak, hastaneye, kaldırılan, Harika, Avcı,
Yorumlar
Haber Yazılımı