Haber Detayı
26 Kasım 2013 - Salı 15:54 Bu haber 871 kez okundu
 
Halil Sezai: Don giymeyi sevmiyorum
Halil Sezai, özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Magazin Haberi
Halil Sezai: Don giymeyi sevmiyorum

'isyan' şarkısıyla Türkiye'nin müzik hafızasında unutulmayacak bir yer edinen Halil Sezai Milliyet Cadde'den Senem Aydın'a konuştu. Farklı tarzıyla sık sık gündeme gelen şarkıcı, alkolik yakıştırmalarından da bir hayli rahatsız: 'Sütten çıkmış ak kaşık değilim. Eğlendiğim yerlerde "yıkılırken" fotoğraflar verdim. Ama oluyor... Ben kot pantolon giymeyi, içime don giymeyi sevmiyorum. Sahnede defalarca düşme tehlikesi atlattım. Sırf o pantolonlarım yüzünden.'

İşte o röportajdan öne çıkan başlık:

Giydiğiniz kıyafetlerden bir mekana gidişinize kadar hemen her yaptığınızla haber oluyorsunuz. Bu konuda neler söyleyeceksiniz?

'DON GİYMEYİ SEVMEM'

Ben kot pantolon giymeyi, içime don giymeyi sevmiyorum. Bugün tuhaf hissediyorum mesela. Genelde bol, rahat kıyafetleri tercih ediyorum. Dolayısıyla ufak tefek kazalar oluyor. Sahnede de defalarca düşme tehlikesi atlattım. Sırf o pantolonlardan dolayı... O yüzden magazinci arkadaşlara da herhangi bir şey diyemiyoruz. Çünkü ben de sütten çıkmış ak kaşık değilim. Eğlendiğim yerlerde "yıkılırken" fotoğraflar verdim. Ama oluyor... Bunlar normalde beni üzmez. Bu haberlere çok içerlemiyorum. Ben eğer böyle bir adamsan böyle bir adamımdır. Konu anne-baba tarafına inince işin rengi değişiyor biraz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Halil, Sezai, özel, hayatıyla, çarpıcı, açıklamalarda, bulundu
Yorumlar
Haber Yazılımı