Haber Detayı
20 Ekim 2015 - Salı 19:19 Bu haber 1858 kez okundu
 
Ferman Toprak’tan Almanya’da sürpriz yıldırım nikahı
Ferman Toprak, iş adamı yakın dostu Muhammet Balcı’nın davetlisi olarak, kısa süreli tatil için gittiği’nın Münih kentinde, nişanlısı Hilal Öztürk ile sürpriz bir şekilde dünya evine girdi.
Magazin Haberi
Ferman Toprak’tan Almanya’da sürpriz yıldırım nikahı

 Bu özel gün için gelinliğin, damatlığın ve  fotoğrafçının;  çiftin yakın arkadaşları tarafından hızlıca temin edildiği heyecan dolu  saatlerde, nikahın olmazsa olmazı gelin arabası da unutulmadı. Yıl sonunda evlenmeyi planlayan ikili, bu sürprize Türk konsolosluğunda  nikah işlemleri için başvuruda bulunarak karşılık verdi. Prosedürlerin yerine getirilmesiyle  Muhammet  Balcı, Necla Demir şahitliğinde, ünlü sanatçı Ferman Toprak ve nişanlısı Hilal Öztürk  çiftinin sade nikahı, Münih Türk konsolosluğunda kıyıldı. Mutlu çift, yıldırım nikahı sonrası, gelinlik ve damatlıkla bu özel günün hatırası için objektiflere poz da verdi.

 

“Nişanlı gittik; evli döndük”

İmzalar atıldıktan sonra nikah memuru evlilik cüzdanını Hilal Öztürk’e takdim etti. Sürpriz nikah töreni sonrası duygularını ortak bir şekilde dile getiren çiçeği burnunda çift “Biz evlilik için yıl sonunu düşünüyorduk.  Münih’e  tatil için gittik. Hiçbir hazırlığımız yoktu; arkadaşlarımızın çok özel sürprizleri bizim için adeta rüya gibiydi. Kısmet bugüneymiş; çok mutluyuz. Münih’e nişanlı olarak gittik. İstanbul’a evli olarak döndük. Darısı tüm bekarların başına” dedi.

unnamed (3)

unnamed (2)

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Ferman, Toprak, iş, adamı, yakın, dostu, , Muhammet, , Balcı’nın, davetlisi, o
Yorumlar
Haber Yazılımı