Haber Detayı
30 Aralık 2013 - Pazartesi 10:12 Bu haber 1184 kez okundu
 
FATİH ÜREK:"HALKIM EĞLENMEYİ ÖZLEMİŞ"
Ünlü şarkıcı Fatih Ürek, Avrupa’nın en iyi gece kulübü olarak gösterilen ‘Sahne İstanbul’da önceki gece bir kez daha sahneye çıktı…
Magazin Haberi
FATİH ÜREK:

Ünlü şarkıcı Fatih Ürek, Avrupa’nın en iyi gece kulübü olarak gösterilen ‘Sahne İstanbul’da önceki gece bir kez daha sahneye çıktı…

 

Etiler’de iki ay önce açılan 700 kişilik mekanı yine ardına kadar doldurmayı başaran ünlü sanatçı gördüğü aşırı ilgiden adeta mest oldu. Söylediği şarkılarla kendisini dinlemeye gelen misafirlere muhteşem bir eğlence yaşatan Ürek; ‘Artık Etiler’e bile sığamıyorum. Hepiniz muhteşemsiniz. Bu ilginiz beni oldukça mutlu ediyor. Ben bu kadar mutlu olunca da sizi mutlu etmeyi seviyorum. Halkım eğlenmeyi özlemiş. İyi ki böyle şahane bir mekan açıldı da sizlerle burada buluştuk’ diye konuştu.

 

 ‘300-500’ adlı şarkısı ile sahneye çıkan Fatih Ürek birbirinden hareketli parçalarıyla tam 3 saat sahnede kaldı. Şarkı aralarında espriler yaparak izleyicileriyle şakalaşan, hatta onlara fıkra bile anlatan Fatih Ürek bol bol da göbek attı.

 

BVS Group’a ait Sahne İstanbul’da, çok beğenilen ‘Yılan’ dansını da sahnede alkışlar arasında yapan sanatçı, konukların isteklerini de tek tek yerine getirdi.

 

Yeni single’ında ki ‘Bak Güzele’ adlı şarkıyı da okuyan Fatih Ürek, yoğun istek üzerine çok sevilen ‘Hadi Hadi’ isimli şarkıyı 2 kere söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ünlü, şarkıcı, Fatih, Ürek, Avrupa’nın, iyi, gece, kulübü, olarak, gösterilen, ‘
Yorumlar
Haber Yazılımı