Haber Detayı
16 Ekim 2015 - Cuma 11:02 Bu haber 1495 kez okundu
 
En ‘anne’ paylaşımlar
Magazin dünyasından pek çok isim geride bıraktığımız aylar içerisinde annelik duygusunu tattı.
Magazin Haberi
En ‘anne’ paylaşımlar

Ünlü isimlerin sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar arasında özel hayatlarına dair olanlar büyük bir yer tutuyor. Kimi zaman gittikleri bir mekanın fotoğrafını paylaşmayı tercih eden isimler kimi zaman da çok daha özel paylaşımlarda bulunabiliyorlar. İşte çiçeği burnunda anneler Yeliz Yeşilmen ve Ece Erken’in yaptığı o paylaşımlar:

 

Yeliz Yeşilmen / Birbey

Oğlu Birbey’i Ağustos ayının son günlerinde kucağına alan Yeliz Yeşilmen ikinci kez anne olduğu için bu konuda deneyimli bir isim. Yine de geride bıraktığımız gün paylaştığı fotoğrafın altına yazdıklarıyla çocuk konusunda ne kadar deneyimli olunursa olunsun bazı yoğunluklara ve tempolara kolay kolay alışılmadığını gösteriyor. İşte Yeşilmen’in yazdıkları: “Ah oğluşum beni 7/24 ayağa diken ve hiç kucaktan inmeyen oğluşum bu kucak sana feda olsun”

 

Ece Erken / Eymen

Geride bıraktığımız Nisan ayında anne olan ve oğlu Eymen’i kucağına alan Ece Erken, sonrasında eşinden ayrılmak üzere mahkemeye başvurmuş olsa da çocuğunun huzuru ve sağlıklı bir şekilde büyümesi için eski eşiyle bir araya gelmekten çekinmeyen bir isim. Ece Erken sosyal medya hesabından fırsat buldukça oğluyla birlikte çekilmiş fotoğraflarını paylaşıyor. Erken’in fotoğraflarının ortak özelliğiyse oğlu Eymen’in yüzünü genelde gizliyor oluşu. Erken fotoğrafı; “Haberim var, poz vermiyorum gibi çek” notuyla paylaşmış.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Magazin, dünyasından, pek, çok, isim, geride, bıraktığımız, aylar, içerisinde,
Yorumlar
Haber Yazılımı