Haber Detayı
21 Aralık 2013 - Cumartesi 17:56 Bu haber 1600 kez okundu
 
EMEL SAYIN: “SANAT HAYATIMIN EN HEYECANLI VE EN GÜZEL GECESİ OLACAK”
Günay Restaurant’ın konukları kapıda şampanya ikramı ile karşılanacak. Kendilerine şampanya ile birlikte, Tost Melba üzerinde siyah havyar ikram edilecek.
Magazin Haberi
EMEL SAYIN: “SANAT HAYATIMIN EN HEYECANLI VE EN GÜZEL GECESİ OLACAK”

İstanbul’un en elit eğlence mekanı ve tek gazinosu Günay Restaurant yılbaşı gecesi de benzersiz ambiansı, son derece özel eğlence programı, lezzetli menüsü ve kaliteli servisiyle misafirleri ağırlamaya hazır.

 

BVS Group’un sahibi olduğu Günay Restaurant’ın misafirleri, 2014 yılına Türkiye’nin en güzel ve en deneyimli solistlerinden, sahnelerin hanımefendi sanatçısı Emel Sayın ile girecek. O gece ayrıca, ‘Türkülerin Efendisi’ Hasan Yıldırım, Oryantal Kumsal ve ‘Birebir Show’ Günay konuklarına özel bir yılbaşı akşamı yaşatacaklar.

 

Sayısız altın plak ve ‘Yılın Ses Sanatçısı’ ödülü sahibi Emel Sayın bu özel Yılbaşı gecesi programı için iki aydır hazırlanıyor. Müzisyen arkadaşlarıyla o gece söyleyeceği tüm şarkıların üzerinden tek tek geçen ünlü sanatçı, bir yandan da o gece giyeceği kostümlerin provaları için koşturuyor. Her şeyin mükemmel olması için ekibiyle toplantılar yapan Emel Sayın, Yılbaşı gecesi yapacağı program için şöyle konuştu:

 

“Yıllarca çok önemli konserler verdim. gazinolarda assolistlik yaptım. Cumhurbaşkanları, yabancı devlet başkanları huzurunda sahneye çıktım. Ancak, sanat hayatımın en heyecanlı ve en güzel gecesi bu olacak”

 

KONUKLAR KAPIDA, ŞAMPANYA VE HAVYAR İKRAMIYLA KARŞILANACAK

 

Geçen ay ‘Tarkan’ın ve ‘Sinan Akçıl’ın iki yeni bestesiyle Pop Müzik tarzında şeni bir single çıkartan Emel Sayın’ın yılbaşı gecesi, hem Türk Sanat Müziği hem de Pop şarkıları söyleyeceği öğrenildi.

 

Günay Restaurant’ın konukları kapıda şampanya ikramı ile karşılanacak. Kendilerine şampanya ile birlikte, Tost Melba üzerinde siyah havyar ikram edilecek.

 

Günay Restaurant’ın konukları yılbaşı gecesi kendilerine menüde sunulan üç ana yemekten birini seçebilecekler. Ana yemekler şöyle: Kestaneli Hindi Sarması (İç Pilav Eşliğinde), Bonfile (Haşlanmış Sebze Buketi, Çilav, Sote Edilmiş Porcini Mantarı, Dömi Glas Sos Eşliğinde) ve

Brokoli Yatağında Levret Fleto (Havyar Sos Eşliğinde)…

 

Yeni yıla Günay’da bu benzersiz programı izleyerek girmenin ücreti ise kişi başına 500 lira.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Günay, Restaurant’ın, konukları, kapıda, şampanya, ikramı, karşılanacak, Kendile
Yorumlar
Haber Yazılımı