Haber Detayı
21 Aralık 2013 - Cumartesi 15:59 Bu haber 943 kez okundu
 
Ebru Gündeş Eşini 1 Dakika Görebilmek İçin Günlerce Bekledi
Ebru Gündeş, rüşvet operasyonunda gözaltına alınan ve bugün tutuklanan eşi Reza Zarrab'ı görebilmek için günlerce hastane kapısında bekledi.
Magazin Haberi
Ebru Gündeş Eşini 1 Dakika Görebilmek İçin Günlerce Bekledi

Emniyet Müdürlüğü'nde gözaltındayken 12 saatte bir sağlık kontrolü için hastaneye götürülen Reza Zarrab'ı 1 dakikalığına da olsa görebilmek için hastaneden ayrılmayan Ebru Gündeş, eşinin dün savcı karşısına çıkarılacağını duyunca Çağlayan Adliyesi'ne koşmuştu.

"SUÇLAMALARIN HİÇBİRİNE İNANMIYORUM"

Ünlü sanatçının yakınlarına suçlamaların hiçbirine inanmıyorum dediği konuşuluyor. Operasyonda fenalaştı Şarkıcı Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab'ın gözaltı süresinde fenalaştığı iddia edildi. 29 yaşındaki Bakülü iş adamının şeker hastalığı nedeniyle özel bir beslenme programı bulunduğu söyleniyor. Emniyette yakınlarını bekleyen görgü tanıklarının iddilarına göre olay operasyonun başladığı günün akşamında yaşandı.

REZA ZARRAB FENALAŞTI

Polislerin izin vermemesi nedeniyle ilaçlarını alamayan ve diyetine uygun beslenemeyen Zarrab fenalaştı. Durumunun ciddiye gitmesi üzerine işadamının özel doktoru hastaneye geldi. Birden fazla sağlık sorunu olduğu konuşulan Zarrab o gece Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ebru, Gündeş, rüşvet, operasyonunda, gözaltına, alınan, bugün, tutuklanan, eşi,
Yorumlar
Haber Yazılımı