Haber Detayı
26 Kasım 2013 - Salı 13:40 Bu haber 1022 kez okundu
 
ACUN TV8 İÇİN KARARINI VERDİ
Acun Ilıcalı'nın TV8'i almasından sonra kanalda hangi yapımların ve çalışanların işine son verildiği haberleri kanalda tedirgin bir bekleyiş yarattı.
Magazin Haberi
ACUN TV8 İÇİN KARARINI VERDİ

Haber merkezinin tamamen dağıtılması ve pek çok programın yayın listesine alınmaması çalışanların kafasındaki soru işaretlerini büyütürken, Ilıcalı'nın kanaldaki 4 isimle devam kararı aldığı iddia edildi.
"ÇİN İŞKENCESİ"
Milliyet'in haerine göre, Acun Ilıcalı'nın TV8'i satın almasından sonra kanalda hangi yapımların ve çalışanların işine son verildiği haberleri "Çin işkencesi"ne dönüştü adeta... Her gün bir haber çıkıyor medyada. Oysa TV8'de neler olacağı günler öncesinden belliydi. Çünkü Ilıcalı, daha başından açıkladı TV8'i alınca ne yapacağını: "TV8'de haber, tartışma, spor , dizi ve film değil, Acun Medya'nın yapacağı yarışmalar, şovlar olacak."
4 İSİMLE DEVAM EDECEK
Satış sırasında taraflar arasındaki anlaşma uyarınca MNG Holding, bazı birimlerdeki bazı elemanlar hariç tüm çalışanları çıkarıp, tazminatlarını ödeyecek, Ilıcalı, TV8'in yayınlarını Acun Medya'dan getireceği 150 kişilik ekibiyle sürdürecek. Buna rağmen üç yapımla dört ekran yüzünün kalmasını istedi Acun Ilıcalı.
GÜN SAYISI İKİYE ÇIKTI
"Bay Tahmin"i hazırlayıp sunan Murat Özarı ile Fikret Engin'i tutmakla yetinmedi Ilıcalı, gece geç saatlerde yaptıkları programın saatini öne aldı ve sayısını da ikiye çıkardı.
3 PROGRAM DEVAM EDECEK
TV8'de başka kimler kalacak diye sorduğum Ilıcalı'nın verdiği yanıt şuydu: "Murat Özarı ile Fikret Engin'in dışında Özge Uzun (Erken Baskı) ve Oylum Talu'nun (Anlatacaklarım Var) programları da devam edecek."

                                                                                                                                                kaynak:sondakika

Kaynak: Editör:
Etiketler: 4, İSİMLE, DEVAM, EDECEK
Yorumlar
Haber Yazılımı