Haber Detayı
27 Aralık 2013 - Cuma 12:13 Bu haber 1350 kez okundu
 
EFSANE GERİ DÖNÜYOR
NEO YENİ DEMEK.. YENİ YİNE YENİDEN…
Güncel Haberi
 EFSANE GERİ DÖNÜYOR


İstanbul'un marjinal hayatına 15 yıl önce damgasını ilk vuran ve yaşattığı renkli geceleriyle özlenen gece kulübü Neo, uzun bir aradan sonra geri dönüyor!

 

Marjinal eğlence anlayışı içinde pek çok celebrity referanslarıyla birlikte muhteşem rahatlığı ve konuşturan dekorasyonuyla kısa sürede İstanbul’un uğrak mekanlarından biri haline gelecek olan Neo’nun personeli; yılların deneyimli profesyonellerinden oluşuyor. 

 

Hafta sonları marjinal, hafta içi straight kulübe dönüşen tek mekan; Neo

 

15 sene önce yenilenen marjinal eğlence anlayışının ilk mekanı olan Neo, şehirdeki en büyük led tv’leri (19 metre) kullanarak görsel şovlara imza atıyor. Türkiye'nin en iyi ışık, ses ve havalandırma tesisatına sahip olan Neo, dünyanın birkaç kentinde kullanılan ‘kulüp girişi yüz tanıma güvenlik  sistemi’ni hayata geçiriyor. Ünlü Dj Oğuz Saraç’ın deep house ve commercial performansları eşliğinde Cuma ve Cumartesi geceleri saat 00:000’dan 05:00’a kadar “heterofriendly marjinal club” olarak hizmet veren Neo, çok yakında hafta içi gecelerde de özel şovları ile straight bireylerin vazgeçilmez eğlence duraklarından biri olacak.   

 

Güleyüzü ve samimiyetiyle yılların deneyimli işletme ekibi Neo Grup yönetimindeki Neo, İstanbul’un yanı sıra Barcelona gece hayatına da yön veriyor. Postmodern eğlencenin vazgeçilmezlerinden olan 4 GoGo boy ve 3 performans sanatçısı da her hafta sonu misafirlere görsel şovlarıyla büyüleyici dakikalar vaat ediyor. 

 

İçkinizin limitine, içeriğine siz karar verin!

 

Neo’nun en beğenilen kokteyli NeoSweet’in dışında kulüp, misafirlerine özel bir seçenek sunuyor. Konuklar istedikleri alkollü içecek içine ilave edeceği enerji ya da soft içeceğin miktarına kendileri karar veriyor. İstanbul’da hiçbir mekanda olmayan bu uygulama karşısında Neo, misafirlerinden ek bir ücret de talep etmiyor.

  

Deneyimli ekipten yeni yine yeniden” eğlence

 

“Neo yeni demek” mottosuyla yola çıkan yılların deneyimli ekibi Neo; sıcak, samimi ve gülümsemenin daim olacağı bir eğlence anlayışı vaat ediyor. Dünyanın bazı önemli eğlence merkezlerinde izleyebileceğiniz artist ve şovları kimi zaman ayağınıza kadar getirecek olan Neo’nun resmi açılış gecesinde 28 Aralık Cumartesi gecesi “yeni yine yeniden” bize katılın !

 

İletişim:                                                             

 

www.neoistanbul.co                                       

facebook.com/Neo İstanbul                                

twitter.com/neoistanbul                                    

instagram.com/neoistanbul

0 212 231 46 53

 

Adres:

Halaskargazi Caddesi. No:113

(Osmanbey metro çıkışı)

Osmanbey-Şişli


Kaynak: Editör:
Etiketler: NEO, YENİ, DEMEK, YENİ, YİNE, YENİDEN…,
Yorumlar
Haber Yazılımı