Haber Detayı
22 Aralık 2013 - Pazar 20:05 Bu haber 2782 kez okundu
 
Tahir Yaman ´´Türkiye Güzeller Fotoğraf Sergisi ´ Olivium Outlet’te
Emekli gazeteci Tahir Yaman’ın çektiği birbirinden özel fotoğraflar, Yeni Yıl Kutlamaları nedeniyle Olivium Outlet Center'da 'Türkiye Güzelleri” adlı bir fotoğraf sergisi ile ziyaretçilerle buluşuyor.
Medya Haberi
Tahir Yaman  ´´Türkiye Güzeller Fotoğraf Sergisi ´    Olivium Outlet’te

Emekli gazeteci Tahir Yaman’ın çektiği birbirinden özel fotoğraflar, Yeni Yıl Kutlamaları nedeniyle Olivium Outlet Center'da 'Türkiye Güzelleri” adlı bir fotoğraf sergisi  ile ziyaretçilerle buluşuyor.

Sergide Hülya Avşar, Arzum Onan, Sibel Turnagöl, Şebnem Dinçgör, Defne Samyeli, Pınar Altuğ, Meltem Hakarar, Güben Ergen, Sema Yunak, Aslıhan Koruyan, Sibel Tan, Şebnem Tan, Esin Moralıoğlu, Yasemin Koşal, Neşe Erberk, Demet Şener, Emel Yıldırım,İpek Gümüşoğlu,Nilüfer Apaydın, Begüm Özbek, Şebnem Dönmez, Didem Taslan, Jülide Ateş Didem Uzel Melten Doğanay, Leyla Şeşbeş, Şebnem Özinal,Seray Sever, Banu Arapoğlu,Aysu Başar, Öykü Osma,Demet Başdemir, Esra Sümer, Esin Yücel, Banu Usluer, Ayşin Albayrak ve daha birçok güzellerin Tahir Yaman’ın objektifinden çıkan fotoğrafları yer alıyor.

                Sergi Olivium Outlet Center etkinlik alanında 29 Aralık 2013 Pazar günü yapılacak bir kokteyle açılacaktır. Türkiye Güzelleri sergisi 10 Ocak 2014 tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

               

Kokteyl ve Açılış Bilgileri

Yer: Olivium Outlet Center

Etkinlik: Türkiye Güzelleri Sergisi

Sergi Sahibi: Tahir YAMAN

Tarih ve Saat: 29 Aralık 2013 Pazar, Saat 17:00

 

 

İstanbul Olivium Outlet Center Hakkında Ayrıntılı Her Şey İçin:

Prof. Muammer Aksoy Cad. no:1/1 Zeytinburnu – İstanbul

Tel: 0 (212) 547 74 53 – Faks: 0 (212) 582 06 26 – Mail: info@olivium.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: Emekli, gazeteci, Tahir, Yaman’ın, çektiği, birbirinden, özel, fotoğraflar, Yeni
Yorumlar
Haber Yazılımı