Haber Detayı
09 Aralık 2013 - Pazartesi 12:20 Bu haber 1981 kez okundu
 
“OPERA DA SÖYLERİM!”
EBRU GÜNDEŞ ÜST ÜSTE İKİNCİ GECEDE DE GÜNAY’I TIKLIM TIKLIM DOLDURDU: “OPERA DA SÖYLERİM!” SAHNEDEN ALBÜM MÜJDESİ VERDİ: “BİR BUÇUK AY SONRA YENİ ALBÜMÜM ÇIKIYOR” EBRU GÜNDEŞ SAHNEDEN, AYAKLARINA SEPET SEPET GÜL YAPRAKLARI DÖKÜLEREK UĞURLANDI EBRU GÜNDEŞ’E GÜNAY’DA 500 KİŞİLİK KORO EŞLİK ETTİ
Magazin Haberi
“OPERA DA SÖYLERİM!”

 

 

 

İstanbul’un en elit eğlence mekanı Günay Restaurant’ta iki gece üst üste Ebru Gündeş programı gerçekleşti. Ünlü sanatçı daha bir gece önce aynı mekanda sahneye çıktığı halde Günay Restaurant bir kez daha tıklım tıklım doldu. Öyle ki sanatçı sahnedeyken bile Günay’ın telefonları çalmaya devam ediyordu.

 

BVS Group’a ait Günay Restaurant’ta bu sezon 5’inci programını yapan Ebru Gündeş’i dinlemeye gelenler arasında, Adnan Polat, Burcu Esmersoy, Melda Yücel, Dr. Jan Kayuka, İsmail Ekşi, Necati Demirkol, Burak Yakın, Murat Yalçındağ, Erol Akdemir, Ersoy Şiveydinli, Şevket Çelebi, Ahmet Pekmezci, Turgut Altınsoy, Yavuz Tüylüoğlu gibi iş ve cemiyet hayatının seçkin isimleri vardı.

 

Ebru Gündeş programını peşpeşe seslendirdiği iki güzel Kayahan şarkısıyla açtı. Önce ‘Sabahlar Uzak’ dedi, daha sonra da ‘Yandı mı Bu Postaneler’ diye seslendi.

 

ALKIŞ DURMAYINCA, ŞARKIYI BİR DAHA OKUDU

 

Sonra da alkışlara teşekkür ederek şöyle konuştu:

“Dün gece burada çok güzel bir gece geçirdik. Bu gece de öyle olur inşallah, hoş geldiniz. Sizlere eski ve yeni şarkılarımızı okuyacağım. Her şey var bu gece. Pop, Arabesk,  Türk Müziği, Halk Müziği, Fantezi her türden şarkılar söyleyeceğim”

 

Daha sonra orkestrasının şefi Ayhan Şenyaylar’a döndü ve sordu:

 

“Başka kaldı mı?”

 

Sanatçının 19 kişilik orkestrasını yöneten tecrübeli müzik adamı tebessüm ederek, “Opera” diye cevap verdi…

 

Ebru Gündeş, ise bu öneriye şöyle yanıtladı: “Opera da olur, niye olmasın. Opera da söylerim, deneriz.”…

 

Ebru Gündeş, repertuarında bir gün önceki programına göre değişiklikler yapmıştı. Programının ilk bölümüyle ikinci bölümündeki bazı şarkıların yerlerini de değiştiren Gündeş’e, hemen her şarkısında 500 kişilik muhteşem bir koro eşlik etti.

 

Alkışa büyük önem veren sanatçı,  o kadar çok alkış aldı ki sevincini sahnedeki coşkulu performansıyla gösterdi.

Sanatçı, Selami Şahin’in bestesi ‘Senin Olmaya Geldim’i öyle duygulu o kadar söyledi ki şarkı sona erdiğinde, salonda alkış durmadı…

 

“Bir daha, bir daha” tezerrühatlarının kesilmemesi  üzerine Gündeş şarkıyı bir kez daha okudu…

 

AYAKLARINA GÜL YAPRAKLARI DÖKÜLDÜ

 

Sanatçı daha sonra seslendirdiği ‘Gönlümün Efendisi’ isimli şarkıyı şu sözlerle anons etti:

“Bu şarkıyı kendi albümümde okuyamadım ama çok beğeniyorum. Bu arada 1,5 ay sonra yeni albümüm çıkacak. Çok güzel şarkılarımız var. Biz beğeniyoruz şarkılarımızı, inşallah sizler de beğenirsiniz.”

 

3 saat sahnede kalan sanatçı, gecenin sonunda, bu sezon 5 program yaptığı Günay sahnesinden gazino yönetimi tarafından ayaklarına sepet sepet gül yaprakları döktürülerek uğurlandı. Bu jest karşısında duygulanan Ebru Gündeş, alkışlar arasında sahneden ayrıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: EBRU, GÜNDEŞ, ÜST, ÜSTE, İKİNCİ, GECEDE, DEGÜNAY’I, TIKLIM, TIKLIM, DOLDURDU
Yorumlar
Haber Yazılımı